Hopi
Hopi Mobil Uygulama

American LIFE Alışverişin Yeni İcadı Hopi’de:

Hopi Nedir?

Yeni alışveriş arkadaşın Hopi akıllı telefonununa yükleyecegin ücretsiz bir uygulama. Hopi ile alışveriş yaptıkça Paracık kazanır, o Paracık’ları kat kat değerli harcarsın.

Paracık’larımı Nerelerde Kullanabilirim?

Hopi’ni giyimden teknolojiye seyahatten ev alışverişine American LIFE Dil Okulları dahil yüzlerce markada kullanabilirsin.

Hopi Mobil Uygulama

American LIFE Dil Okulları’ndan Hopi’lilere özel:
Hopi üyeleri tüm yabancı dil eğitimlerinde 500 Paracık kazanıyor ya da 25 Paracık’a kadar Paracık’ları 20 kat değerli.

KAMPANYA KOŞULLARI;

Kampanya 29 Şubat 2016 tarihine kadar geçerlidir. Hopi üyesi tüm American LIFE Dil Okulları’nda Hopi kimliği tanıtılarak yapılacak alışverişlerde geçerlidir. American LIFE Dil Okulları şubeleri için: www.americanlife.com.tr Kampanyada şartları sağlanan fatura ile en fazla 500 Paracık kazanılabilir. Kampanya özel derslerde geçerli değildir. Kampanya Firma’nın devam eden diğer kampanyaları ile birleştirilemez. Hopi ve American LIFE Dil Okulları kampanya koşul, süre ve kapsamını değiştirme hakkına sahiptir. Hopi’nin ödül puanı Paracık’lar alışverişlerde 1 Paracık 1 TL değerinde kazanılır/kullanılır. Hopi işyerleri, ürünleri ve/veya kampanyaları itibariyle kazanım/kullanım için farklı değerler uygulanabilir, bazılarında geçerli olmayabilir. Hopi Paracık kurallarını değiştirebilir, uygulamayı sonlandırabilir. Paracık’lar takriben 24 saat içinde kullanılabilir hale gelir, en geç 1 yıl içinde kullanılmalıdır. Hopi’li alışverişte satın alınan ürün/hizmet iade edilir ya da değiştirilirse, kazanılan Paracık tutarı müşteriden geri alınır; bu işlem Hopi’linin yeterli Paracık bakiyesi varsa Paracık’larından, aksi durumda iade edilen ürün/hizmetin satış bedelinden mahsup edilerek yapılır. Hopi kampanya koşul, süre ve kapsamını değiştirme hakkına sahiptir. Uygulama indirimi-kullanımlarında iletişim ücreti dahil tüm bedeller ilgili anlaşmalarına göre kullanıcılara aittir.

Hopi Reklam Filmi

Hopi Nedir?

Soru ve Önerier İçin
Soru ve Önerier İçin
Google play
Soru ve Önerier İçin